Prvních pár dní

18. ledna 2014 v 15:34 | Hayley |  2. ročník
(První 3 dny třetího roku v Bradavicích.)
Tak už jsme tady asi 3 dny. Přijde mi, že tenhle rok je prváků víc, než za poslední dva roky. Ale možná se mi to jen zdá. Co je nového za poslední měsíc, dva? Nepřijde mi, že by zrovna bylo o čem psát. Začnu tedy tím, že jsem před odjezdem potkala Joshe. Měla jsem hroznou radost, že ho vidím, i když jsem úplně nevěděla, jak se k němu chovat, když jsme se tak dlouho neviděli. Ale vypadá to, že je všechno v pořádku. Další den při odjezdu jsem ho ale hledala po celém vlaku a nikde nebyl k nalezení. Ani jsem ho tu za tu dobu, co jsme v Bradavicích, neviděla. Dnes nebo zítra mu alespoň napíšu dopis. Už jsem se stihla připravit na zkoušky z prváku, dokonce se něco doučit z druháku, ale zkoušky budou nejdříve o víkendu. Už abych to měla všechno hotové.
První den se neučilo. Všichni jsme se rozkoukávali po prázdninách a nejvíc se rozkoukávali prváci. Spolu s Trix, Mattem a Dannym jsme provedli ty z naší koleje po hradě, ukázali jim učebny (stejně si nemyslím, že si to budou pamatovat).
Řekla jsem si, že se začnu víc věnovat lektvarům a famfrpálu. Koupila jsem si knížku Britské a Irské famfrpálové týmy, potom sadu na čištění -údržbu koštěte a famfrpálové míče. Zatím jsem se neodvážila vypustit ani jeden z nich. Zlatonka by mi určitě hned ulétla a potlouk by mi při nejlepším rozbil nos. Ale až seženu někoho, kdo by to risknul se mnou, určitě to vyzkouším. Doufám, že bude letos volné místo ve famfrpálovém týmu. Snad bude znova i soubojový klub. Bylinkový. A lektvarový. Crafting. Minulý rok jsem se účastnit nemohla, tak doufám, že tenhle rok bude také co dělat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama