Zavražděný králík, pomsta

9. července 2013 v 18:03 | Hayley |  Prázdniny 1993
Předevčírem jsme se šli koupat do Portsmucku
Všimla jsem jsem si, že okolo pobíhá Lucas Colin a za ním králíček. A potom to bylo naopak. Až na to, že Lucas za ním běžel s nožíkem. Nemohla jsem tomu uvěřit, on chtěl toho králíka zabít! Prý za to, že ho kousl, nebo co.. V očích měl ďábelský výraz a vypadal jak naprostý šílenec. Došlo mi, že ten kluk opravdu, ale opravdu není normální. Nejen, že to je blbeček, ale i šílenec. S Mattem jsme za ním běhali a řvali na něj, ať to ubohé zvíře nechá žít, vždyť tohle mu přece nemůže udělat. Jenže on toho králíka dohonil a píchnul do něj tim nožem.. ano, skutečně to udělal. Králík zakňučel a odplazil se pryč. Jenomže to Lucasovi nestačilo, on ho prostě chtěl zabít. Bránili jsme ho a když mu Matt pohrozil, na chvíli se i vzdálil. Jenže jakmile Matt odešel pro oblečení, do kterého by ho mohl zabalit a já tam zůstala sama, Lucas přiběhl, odstrčil mě a do králíka bodl znova. Objevila se malá louže krve. Doběhla jsem k Lucasovi a dala mu takovou facku, až mě z toho bolela ruka. Dokonce se ani nehihňal.


Králíček nebyl schopný už ani popojít. Schoulil se mi k nohám a bolestivě kňučel. Byl na tom opravdu špatně. Matt ho zabalil do oblečení, vzal do náruče a letaxem jsme se přemístili do Kotle. Tam to moc nevypadalo, že by nám byl někdo schopný pomoct, tak jsme zkusili Munga. Nejdřív tam s námi mluvil takový chlap, řekl, že tam rozhodně zvířata neošetřují, když jsme se ho zeptali, co tedy máme dělat, odpověděl, ať ho vezmem do Kotle a dáme si ho k jídlu. Paráda. Naštěstí tam byla nějaká slečna, kterou jsem už párkrát viděla v Kotli, Matt jí oslovil Rose. Nejdřív říkala, že s tím bohužel asi nepůjde nic udělat, ale králíka si vzala a na chvíli s ním zmizela. Ale když přišla.. bylo z jejího výrazu poznat, že se jí ho nepodařilo zachránit. Matt jí poprosil, jestli nám ho přinese, že mu uděláme hrobeček.


Rozhodli jsme se pro kopec, kde ho Lucas podruhé píchnul nožem. U nejbližšího stromku jsme vykopali díru, do ní položili mrtvého králíčka a nahrabali na něj zpět hlínu. Ale vypadalo to tak nějak.. prázdně. Našli jsme tedy kámen, který jsme položili na hlínu. Matt do něj nožíkem vyryl nápis.


Potom se objevil Darius a když se dozvěděl, co se stalo, přinesl květy vlčího máku. Vypadalo to hezky.


Vrátili jsme se do Kotle. Chvilku jsme seděli nahoře, potom se najednou objevili Lin, Darius a Peter. Všichni už věděli o tom, jak Lucas nemilosrdně zabil králíka (tedy, když to tak vidím napsané, vypadá to docela vtipně.. ale vážně, bylo to hrozné.. na to, jak se ten králík svíjel v bolestech, nikdy nezapomenu). Lin pronesla něco v tom smyslu, že by bylo nejlepší ho shodit z útesu. Tak trochu jsme si z toho dělali srandu, i když jsme věděli, že všichni by byli rádi, kdyby se mu něco stalo, aby si už konečně uvědomil, že to, co dělá, musí přestat.


Chtěli jsme se mu nějak pomstít. Ani nevím jak, ale nalákali ho do Portu, kde už to byla celkem hračka. Chtěli jsme mu trochu pohrozit, vyděsit a v případě potřeby mu uštědřit pár ran. A bylo nás pět, co... jsme se tam sešli. Naběhli jsme na Lucase všichni v černém, Matt, Darius a Peter ho chytili a dotáhli ho k molu.


Lucas začal řvát o pomoc, tak mu zacpali pusu hadrem. Nevydala jsem ze sebe jediné slovo, aby mě nezaslechl a nepoznal, kdo všechno tam je. Zrovna, když jsem dopředu šepta, aby mě pustili k němu.. řekněme, že jsem mu chtěla tak trochu sebrat oblečení a poslat ho do Kotle.. nás Peter upozornil, že někdo je za námi.
Uviděla jsem, jak se vepředu odrazilo měsíční světlo od čepele nože.. Nůž? Kdo tam má nůž? To bylo i na mě docela dost. Nechali jsme Lucase běžet po pár výhružkách a prošli jsme okolo té osoby, co nás pozorovala. Myslím, že to byla holka, ale v té tmě to nešlo moc poznat. Každopádně nic neudělala. Rozprchli jsme se na všechny možné strany a to byl tak nějak konec naší akce. Takhle vyděšeného jsem Lucase nikdy neviděla a musím říct, že mi ten pohled udělal celkem radost.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Coliňák Coliňák | 9. července 2013 v 23:38 | Reagovat

Hezky napsané... :D když vám to dělá radost, klidně budu hrát každý prázdniny za zlého mužíka :D né to je kravina ;) Krásně napsané

2 Black Black | 10. července 2013 v 2:14 | Reagovat

Vysoko neodporucam pokusat sa o dalsie akekolvek vrazdy a podobne veci. Moze sa stat, ze sa jedneho dna uz nelognes. Pozor, nie vyhrazka, len fakt :-)

3 Coliňák Coliňák | 10. července 2013 v 23:29 | Reagovat

Vraždy? Teď si mi do hlavy nasadil brouka... :D

4 Nicol Carist Nicol Carist | 30. července 2013 v 16:19 | Reagovat

Chjo, ten divný pocit když vím kdo ta dívka v černém která vás pozorovala je...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama