Před Vánocemi

18. května 2013 v 12:21 | Hayley |  1.ročník
Můj nejmilejší deníčku, jenž musíš snášet všechny moje výlevy...

Za poslední dva dny se všechno změnilo. Všechno se převrátilo tak závratně, až jsem chvílemi nevěřila, že je to vážně pravda. Začnu posledními dva dny, Vánoce potom shrnu do samostatného zápisu, protože kdybych napsala všechno dohromady, asi bych se v tom už nikdy pořádně nevyznala.

Předevčírem byly první Vánoční trhy, kde jsme mohli nakoupit nějaké dárky.
Rovnou jsem toho využila a koupila si nějaké oblečení u Malkinové... A také barvu na vlasy, protože jsem se po dlouhém uvažování rozhodla, že si obarvím vlasy. Chtěla jsem buďto černou, nebo červenou. Nakoupila jsem dárky vlastně jen pro Matta, protože pro ostatní už jsem měla nějaké věci připravené. No, dobře, pro všechny ne, ale zatím jsem nevěděla, co jim koupit. Byla to pohoda, neučilo se, celý den jsem se jen tak poflakovali a užívali si volna. S Mattem jsme se někdy odpoledne vydali ven, kde jsem mu ukázala sněhově bílého koně, který mě uchvátil v prvním okamžiku, kdy jsem ho uviděla.
Hned potom jsme došli k šachovnici, kde jsme se spolu poprvé bavili, a tam postavili sněhuláka na každý její roh. Potom jsme jim vymýšleli jména, bohužel už si je nepamatuju, ale vím, že když jsem jednoho pojmenovala Fridolín, začal se Matt smát a smál se několik minut.
Potom jsme po sobě začali házet sněhové koule a snažili se chytit jeden druhého. No, řeknu ti, kopa sněhu za krkem nebyla vůbec příjemná. Ale už si začínám zvykat.
Když jsme byli promočení od sněhu, šli jsme se osušit do takové místnosti, o které jsem vůbec nevěděla, že na hradě je. Během toho jsem zjistila, že jsem si v batohu nechala jednu sněhovou kouli, která mi úplně parádně promočila polovinu věcí.
Ještě jsem se večer stavila na trzích a něco přikoupila.


Všechny věci jsem si potom vyložila v pokoji a naskládala do dárkových krabic. Když se vrátil i Matt, odešli jsme do koupelny, kde jsem si po dlouhém remcání obarvila hlavu na černo. Překvapilo mě to, protože to vypadalo vážně skvěle, přišlo mi, že ke mně ta barva hrozně jde.
Seděli jsme dole ještě s Jordym a nikomu z nás se nechtělo spát. Potom Matt najednou navrh šílený nápad: *několikrát přeškrtaný text*. Ne, psát to sem radši nebudu, kdyby na to někdo přišel, měli bychom vážně velké nepříjemnosti.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama