Konečně rozvrh

6. května 2013 v 0:09 | Hayley |  1.ročník
Včera jsme konečně měli celý den výuku. Bála jsem se, že takový den snad už nikdy nenastane. Ať mi ostatní třeba říkají šprtka, ale já nemůžu za to, že mě ty hodiny prostě baví. V mudlovské základní škole mě to nebavilo ani trochu. Bylo to hrozné. Ale tohle je mnohem lepší, nechápu, jak to někoho může nudit, vážně ne.
První tři hodiny jsme měli formules s tím vtipným učitelem, kde jsme si řekli něco o rozdělení magie. Mezitím zase přicházeli opozdilci - probíhalo to úplně stejně, jako minulý týden. Všichni jsme se pobavili, když prohlásil, že klidně máme říct, že jsme blili na Brumbála, ale hlavně ať se omluvíme, proč jsme přišli pozdě. V praktické části jsme potom zkoušeli 2 typy jisker a jak je zase zrušit. Ve chvíli, kdy jsme hráli takovou hru, bylo ve vzduchu tolik jisker, že se to ani nedalo spočítat.
Po formulích jsme šli na astronomii. Ta mi zase tolik zajímavá nepřišla, ale to asi proto, že to byl spíš jen takový úvod, než nějaké učení.
A pak bylo konečně létání. První hodina. Nevěděla jsem, kam se půjde, tak jsem čekala ve Vstupní síni, odkud si nás odvedla taková celkem sympatická profesorka. Šli jsme ven, kde bohužel docela dost pršelo. Když jsme došli na místo, profesorka nám všem dala košťata, řekla, ať se k nim postavíme a řekneme "hop!".
No, připadala jsem si jako idiot, když jsem to tam pořád dokola opakovala, ale nakonec se koště konečně zvedlo, takže jsem na něj mohla nasednout. Jen jsme se tak chvíli vznášeli ve vzduchu.. někteří létali ještě dříve, než profesorka stihla cokoliv říct, takže brzy létaly body dolů. Opravdu nevím, jestli se ostatní jen předvádějí, a nebo je jim úplně fuk, jestli vyhrajeme "nějaký školní pohár". Ach jo.

totálně promočená

něco tam ve spolce zkoumali,
ale nechtěli říct, co to je

když mi Matt dnes řekl, že mám
na rameni obřího pavouka, málem
mě trefilo.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama