Neděle a nevydařená pomsta

30. dubna 2013 v 13:23 | Hayley |  1.ročník
V neděli jsem měla docela štěstí, že jsem se nezapojila do ďábelského plánu Cari, který jí tak trochu nevyšel. Tak trochu víc nevyšel. Protože byla naštvaná na jednoho profesora, o kterém je přesvědčená, že je vlkodlak, tak mu prostě musela udělat nějaký naschvál. Někdy dopoledne jsem ji potkala ve společenské, kde z hadru vyčarovávala prasata.
Myslim, že to mi zrovna řekla ten její plán - vyčarovat tomu profesorovi před kabinetem co nejvíc prasat, naházet jídlo, vylít vodu.. Přišlo mi to docela vtipné, tak jsem souhlasila, že to podniknu s ní. Řekla mi formuli na to prase a já to chvíli zkoušela, ale vůbec mi to nešlo. Na obědě to Cari řekla ještě několika dalším lidem, takže nás nakonec mělo být docela dost.
Co jsem tak koukala jen na tom obědě, tak se přidali ještě Mike, Bell, Jeff a Matt. Po obědě, jsem hodně dlouho trénovala to kouzlo, ale prostě mi nešlo, ať jsem se snažila, jak jsem chtěla, ať jsem si vypichovala oči, jak jsem chtěla.. prostě se mi nepovedlo. Vůbec. Ve společenské jsem potkala Matta, který mě poprosil, ať jdu s ním a zavedl mě do takové místnosti, ve které jsem ještě nikdy předtím nebyla.
Uprostřed hořel oheň a okolo něj byly vyřezané runy. Vypadalo to trochu strašidelně, všude byl nepořádek. Sedli jsme si k tomu ohni a Matt se začal ptát, jak je na tom ségra a když viděl, že mám docela dost špatnou náladu, začal mě utěšovat. Byl hrozně milý, nechápala jsem, proč se o to tak zajímá a proč mě neustále uklidňuje, jako bych se nervově hroutila. A také jsem nechápala, proč se tak chová, měla jsem sto chutí mu říct, že si sice cením jeho pomoci a starostlivosti, ale že se o to nemusí tak starat, protože ve výsledku je to stejně všechno jedno. Ale udržela jsem se a dál dělala, jako by má sestra byla to jediné, co mi leží na srdci. Ovládala jsem se až do té doby, než jsem přišla na kolej, kde jsem si na záchodkách ubuleně zpívala November Rain od Guns n' Roses.
Na večeři se mi udělalo nějak špatně, asi jsem se přejedla, nevím, ale bylo mi vážně špatně, a když jsem došla nahoru, kde je profesorův kabinet, všichni už tam byli a asi čekali jen na mě. Řekla jsem, že mi neni uplně nejlíp, že se nakonec nezůčastním. Ve společenské jsem zase dlouze přemýšlela a hloubala nad tím, jestli se Mattovi vyhýbat, nebo dělat, že je všechno naprosto v pořádku. Bohužel jsem nedokázal vymyslet něco rozumného. Co je také v tomto případě rozumné?
Po docela dlouhé době vyběhla nahoru Mike s vlasy přebarvenými na blond a hlasitě oddychovala. Prý je učitel všechny pochytal, a jenom ona a ještě jeden kluk utekli. Nato se ale v rozhlase ozvalo, ať se ti dva dostaví do profesorova kabinetu.
Mike vyděšeně odběhla a já tam zase zůstala sama. Mohlo to být několik minut, co se všichni konečně vrátili. Slyšet je bylo už zezdola, jak nadávala. Cari vykřikovala něco o veritaséru, a ostatní jen naštvaně mumlali. Dozvěděla jsem se od nich, že učitel na Cari použil veritasérum, jehož používání je na studentech přísně zakázáno. Takže Cari všechny spoluúčastníky vyzradila a všichni mají návrh na podmínečné vyloučení ze školy. No, znělo to všechno vážně špatně, zároveň jsem je litovala a strachovala se a zároveň jsem děkovala bohu, že jsem tam nebyla s nimi. Všichni se odebrali spát, jen nějaká prvačka tam zůstala sedět, myslím, že se jmenuje Jane. A také Matt.
Když Jane odešla také, řekl mi Matt, že kdyby ho náhodou vyloučili, tak chce, abych věděla, že si mě oblíbil a že mu budu chybět. Moc dobrý dopad to nemělo, jen mě to naštvalo, což on samozřejmě nemohl vědět.

Jistě. Určitě bych mu hrozně moc chyběla, to tak. Už to vidím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Matthew Black Matthew Black | 16. května 2013 v 11:10 | Reagovat

*vôbec si nečíta všetky jej články od začiatku*

"Jistě. Určitě bych mu hrozně moc chyběla, to tak. Už to vidím."

Tak ale, toto bolo tak hnusné! Mu to skús povedať v hre, bude nadšený :-D

2 Hayley Bettencourt Hayley Bettencourt | E-mail | Web | 18. května 2013 v 16:13 | Reagovat

*až teď si přečetla jeho komentář, protože  starý komentáře nekontroluje*
Ona si to ale myslela, proč myslíš, že bych to jinak psala? :D
Néé, teď už nic takovýho neřekne :D

3 Black Black | 23. května 2013 v 7:22 | Reagovat

hehe, ženy.. :-D

nepovie no, nedám jej dôvod :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama